Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,412 €/m2
  • Površina: 17 m2
PRODAJA

24,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000033
  • Površina : 17 m2
  • Cena : 24,000 €
  • Cena po m2 : 1411.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto u suterenu zgrade. Nalazi se na -1 nivou. Garaža ima dve ulazno-izlazne rampe i sa elektro garažnim vratima marke HORMANN. Poseduje video nadzor, suva je i nikada nije plavila ili imala tehničkih problema. Veoma komforna, uredna, osvetljena, sa ugrađenim protiv požarnim i odličnim ventilacionim sistemom. Širok prostor za manevr vozilom obezbeđuje lak pristup, parkiranje bez stresa i lak ulaz i izlaz. Uknjiženo, bez tereta. Odlično kao investicija! Garažno parking mesto je pod zakupom. Kupav može na sebe preneti ugovor o zakupu po želji. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Novo Naselje

16,000 €

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436…

  • 1,333 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

22,540 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,734 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Socijalno

20,500 €

Novi Sad, Socijalno - Garažno parking mesto, 14 m2 …

  • 1,464 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2