Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,462 €/m2
  • Površina: 13 m2
PRODAJA

19,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000037
  • Površina : 13 m2
  • Cena : 19,000 €
  • Cena po m2 : 1461.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

20,000 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju garažno mesto 12m2 u suterenu zgrade na Grbavici u ulici Braće Ribnikar. Cena 25.000e Šifra - 9000426 Kontakt - 063…

  • 1,667 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

25,020 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,787 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Novo Naselje

18,500 €

Garažno mesto u suterenskoj garaži, velikog stambenog kompleksa na Novom Naselju. Visok nivo sigurnosti sa portirom i rampom. Kontakt: 062205251 S…

  • 1,423 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Salajka

25,150 €

Salajka, garažno mesto površine 17m2…

  • 1,479 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Socijalno

23,000 €

Rotkvarija, garažno mesto površine 16m2- izuzetna ponuda …

  • 1,438 €/m2
  • 16 m2