Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,730 €/m2
  • Površina: 15 m2
PRODAJA

25,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000040
  • Površina : 15 m2
  • Cena : 25,950 €
  • Cena po m2 : 1730.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

21,000 €

Novi Sad - Podbara Na prodaju garažno mesto na Podbari od 15m2 na Podbari u suterenu novoizgrađene zgrade. Za sve dodatne informacije pozovite. Ko…

  • 1,400 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Detelinara

23,200 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 16 m2 …

  • 1,450 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Salajka

28,880 €

Salajka, garažno mesto površine 19m2…

  • 1,520 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Telep

22,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,527 €/m2
  • 15 m2