Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,787 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

25,020 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000043
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 25,020 €
  • Cena po m2 : 1787.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,462 €/m2
  • 13 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Novo Naselje

18,500 €

Garažno mesto u suterenskoj garaži, velikog stambenog kompleksa na Novom Naselju. Visok nivo sigurnosti sa portirom i rampom. Kontakt: 062205251 S…

  • 1,423 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Detelinara

19,000 €

PARKING MESTO NA PRODAJU – Sajam Kompleks, Rampa i Video Nadzor – 19.000€…

  • 1,583 €/m2
  • 12 m2