Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,807 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

25,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000044
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 25,300 €
  • Cena po m2 : 1807.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

18,500 €

Garažno mesto u suterenskoj garaži, velikog stambenog kompleksa na Novom Naselju. Visok nivo sigurnosti sa portirom i rampom. Kontakt: 062205251 S…

  • 1,423 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Salajka

25,150 €

Salajka, garažno mesto površine 17m2…

  • 1,479 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

27,750 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 16m2…

  • 1,734 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Socijalno

20,500 €

Novi Sad, Socijalno - Garažno parking mesto, 14 m2 …

  • 1,464 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

22,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,527 €/m2
  • 15 m2