Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,793 €/m2
  • Površina: 13 m2
PRODAJA

23,310 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000049
  • Površina : 13 m2
  • Cena : 23,310 €
  • Cena po m2 : 1793.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

23,200 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 16 m2 …

  • 1,450 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Salajka

20,520 €

Salajka, garažno mesto površine 14m2…

  • 1,466 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Socijalno

26,000 €

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2 …

  • 1,529 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Salajka

28,880 €

Salajka, garažno mesto površine 19m2…

  • 1,520 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Bulevar

26,000 €

Na prodaju garažno mesto u suterenu zgrade u neposrednoj blizini suda, Spensa, Dalton zgrade na Bulevaru Oslobodjenja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,…

  • 2,167 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2