Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,706 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

23,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000050
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 23,880 €
  • Cena po m2 : 1705.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

24,000 €

Garaža sa dva parking mesta (2x12m²) – idealna lokacija, siguran i prostran prostor…

  • 1,000 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Novo Naselje

16,000 €

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436…

  • 1,333 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

22,540 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,734 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,462 €/m2
  • 13 m2