Novi Sad - Novo Naselje

Park Novi, 24m2. 2 garažna mesta.

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,545 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

37,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000057
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 37,080 €
  • Cena po m2 : 1545.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje

"+2 garažna mesta u Park novom, zajedno se prodaju, pogodna da se zatvore potpuno. Na -1. Po 12m2 svako. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

43,500 €

 U blizini Bulevara Oslobođenja predstavljamo Vam   uknjiženu garažu sa kupatilom, od 39m2(21+18m2). D…

  • 1,115 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

43,260 €

Garaža sa galerijom u Kosovskoj ulici. …

  • 2,163 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Novo Naselje

38,110 €

Novi Sad, Novo Naselje - Garažna mesta u suterenu …

  • 1,524 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

42,050 €

Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174…

  • 1,617 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Salajka

28,880 €

Salajka, garažno mesto površine 19m2…

  • 1,520 €/m2
  • 19 m2