Novi Sad - Salajka

Salajka, garažno mesto površine 19m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,520 €/m2
  • Površina: 19 m2
PRODAJA

28,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000060
  • Površina : 19 m2
  • Cena : 28,880 €
  • Cena po m2 : 1520.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka

Salajka, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

31,000 €

Ekskluzivna prodaja, Graža-Grbavica, 17m2 ID#11907…

  • 1,824 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

18,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,260 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

26,000 €

GARAŽNO MESTO-14M2-Adamovićevo naselje-Top lokacija ID#11911…

  • 1,857 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Grbavica

36,000 €

Garaža-Grbavica-Brače Ribnikar 065/ 3858 888…

  • 2,000 €/m2
  • 18 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Salajka

28,880 €

Salajka, garažno mesto površine 19m2…

  • 1,520 €/m2
  • 19 m2