Novi Sad - Telep

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,527 €/m2
  • Površina: 15 m2
PRODAJA

22,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000061
  • Površina : 15 m2
  • Cena : 22,900 €
  • Cena po m2 : 1526.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Telep, garažno mesto na nivou -1 novog stambeno-poslovnog kompleksa. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Novo Naselje

16,000 €

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436…

  • 1,333 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

21,000 €

Prodaje se garažno parking mesto u suterenu nove stambene zgrade na Telepu…

  • 1,500 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Socijalno

23,000 €

Rotkvarija, garažno mesto površine 16m2- izuzetna ponuda …

  • 1,438 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Bulevar

26,000 €

Na prodaju garažno mesto u suterenu zgrade u neposrednoj blizini suda, Spensa, Dalton zgrade na Bulevaru Oslobodjenja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,…

  • 2,167 €/m2
  • 12 m2