Novi Sad - Socijalno

Rotkvarija, garažno mesto površine 16m2- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,438 €/m2
  • Površina: 16 m2
PRODAJA

23,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000063
  • Površina : 16 m2
  • Cena : 23,000 €
  • Cena po m2 : 1437.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno

Rotkvarija, garažno mesto u suterenu. Prometna lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

23,310 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,793 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Bulevar

26,000 €

Na prodaju garažno mesto u suterenu zgrade u neposrednoj blizini suda, Spensa, Dalton zgrade na Bulevaru Oslobodjenja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,…

  • 2,167 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

27,750 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 16m2…

  • 1,734 €/m2
  • 16 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2