Sremska Kamenica - Popovica

Plac, površine 1121m2, Popovica.

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 115 €/m2
  • Površina: 1121 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000059
  • Površina : 1121 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 115.08 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica

Prodaje se plac na Popovici u mirnoj i tihoj ulici prepunoj zelenila, nedaleko od glavne ulice, na 5 km od grada. Do placa vodi asfaltni put, u okruženju u nalaze kuće, do placa je dosao gas, struja i voda. širina placa je 26m, nedaleko je autobusko stajalište, plac je pod blagim nagibom. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831007

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

133,900 €

Novi Sad, Klisa - građevinski plac blizu Najlon pijace …

  • 113 €/m2
  • 1187 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

133,900 €

Fenomenalan plac na prodaju površine 829m2 – Sremska Kamenica-retko u ponudi …

  • 162 €/m2
  • 829 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-POVOLJNO-Fantastičan Osunčan plac 3 hektara iz 3 parcele sa pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • 4 €/m2
  • 29472 m2

Novi Sad Čenej

129,200 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 12.541 m², sa 33 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Po…

  • 10 €/m2
  • 12541 m2

Inđija Inđija

130,000 €

Banstol-Velika Parcela 12240 m2 za Umetnike i Hedoniste-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 12240 m2

Irig Vrdnik

123,600 €

Plac 24,93 a u Irigu…

  • 50 €/m2
  • 2493 m2