Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Put Novi Sad - Irig , odličan plac

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 82 €/m2
  • Površina: 1604 m2
PRODAJA

132,196 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000064
  • Površina : 1604 m2
  • Cena : 132,196 €
  • Cena po m2 : 82.42 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo

Prodaje se plac na glavnom putu Novi Sad - Irig. Kompletna infrastruktura, Plac se prodaje u komadu . U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069-383/1007

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2

Inđija Inđija

130,000 €

Banstol-Velika Parcela 12240 m2 za Umetnike i Hedoniste-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 12240 m2

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 154 €/m2
  • 793 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-POVOLJNO-Fantastičan Osunčan plac 3 hektara iz 3 parcele sa pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • 4 €/m2
  • 29472 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

132,196 €

Sremska Kamenica - Put Novi Sad - Irig , odličan plac …

  • 82 €/m2
  • 1604 m2