-

Petrovaradin, Širine - Građevinski plac na lepoj lokaciji, 841 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 98 €/m2
  • Površina: 841 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000100
  • Površina : 841 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 97.98 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Petrovaradin, Širine - Građevinski plac na lepoj lokaciji. U okolini stambene kuće i vikendice. Prilaz placu nasut. Do glavnog puta, na kom se nalazi kompletna infrastruktura, ima 50 m. Plac pogodan za izgradnju kuće. Plac je očišćen. Ima prelep pogled ka gradu. Odlična lokacija za one koji žele da se nastane daleko od gradske buke i gužve, da okuse sve prednosti života na samo 15 minuta od Novog Sada i par minuta od Petrovaradina i Sremskih Karolovaca, a opet, da mogu da uživaju u čarima prirode. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin, Širine - Građevinsk

82,400 €

Petrovaradin, Širine - Građevinski plac na lepoj lokaciji, 841 m2 …

  • 98 €/m2
  • 841 m2

Poljoprivredno zemljište 794,29 a,

85,000 €

Poljoprivredno zemljište 794,29 a, Požega…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Sremska Kamenica Ledinci

88,300 €

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža…

  • 41 €/m2
  • 2143 m2

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u

78,000 €

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u blizini *Fruške Terme*-prilaz je nasuti put -065/385 8880…

  • 53 €/m2
  • 1467 m2