Novi Sad - Veternk

Prodaje se građevinski plac – odlična prilika za investitore!

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 155 €/m2
  • Površina: 500 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000126
  • Površina : 500 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 154.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk

Na prodaju građevinski plac koji nudi veliki potencijal za gradnju i investiranje. Parcela je uknjižena 1/1, sa mogućnošću podele na dve odvojene parcele. Dozvoljena izgrađenost je 40%, a planirana spratnost Pr+1+Pk . Plac ima front i širinu od 28 metara, što omogućava odličnu organizaciju prostora i više arhitektonskih rešenja. Infrastruktura je gotovo kompletna – gas prolazi ispred placa, a asfaltni put udaljen je svega 50 metara. U ulici postoje priključci za vodu i struju, a okruženje je mirno, uređeno i idealno za porodično stanovanje ili manju stambenu gradnju. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0600601204

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,930 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 776m2…

  • 103 €/m2
  • 776 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

70,850 €

Novi Sad,Petrovaradin, Uknjižena 2 placa kao gradsko građevinsko zemljište.Dozvoljena individualna gradnja pr sprat p…

  • 72 €/m2
  • 983 m2

Temerin Temerin

82,400 €

Građevinski plac u Temerinu…

  • 22 €/m2
  • 3802 m2

Novi Sad Futog

68,700 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 667 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2