Irig - Vrdnik

Vrdnik - Plac površine 889 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 64 €/m2
  • Površina: 889 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000127
  • Površina : 889 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 63.72 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik

Vrdnik - Plac ukupne površine 889 m2. Do placa dovedena kompletna infrastruktura - voda, sruja, gas. Širina placa je skoro 15 metara. Nalazi se na lepoj lokaciji, pogodnoj za turizam ili stanovanje. Fotografija na oglasu je simbolična - nije realno stanje. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Za sve detalje pozovite: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

51,500 €

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je …

  • 102 €/m2
  • 505 m2

Novi Sad Futog

59,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2876 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2

Inđija Inđija

49,000 €

Banstol-*Super Povoljno*-Veliki Građevinski Plac 2165 m2 u Zelenoj Oazi sa bezplatnom strujom-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 2165 m2

Sremska Kamenica Rakovac

51,500 €

Zamislite svoj kutak mira i prirode na idealnoj lokaciji! Nadomak Manastira u Rakovcu vam se pruža idila sa sopstvenom šumicom , ovaj plac nudi savr…

  • 25 €/m2
  • 2088 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2