Sremska Kamenica - Čardak

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 77 €/m2
  • Površina: 1827 m2
PRODAJA

141,135 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000139
  • Površina : 1827 m2
  • Cena : 141,135 €
  • Cena po m2 : 77.25 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Čardak

Građevinski plac na Čardaku, uz granicu Nacionalnog parka Fruška gora. Sastoji se od 2 parcele od po 914m2, a pogodni su za gradnju vikend kuće. U nepsrednoj blizini placa je sva infrastruktura, osim kanalizacije. Na fotografiji je predlog uređenja i gradnje na jednoj parceli. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

144,200 €

Plac sa pogledom na Novi Sad – Rakovac, Salaksije…

  • 144 €/m2
  • 1000 m2

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

133,900 €

Fenomenalan plac na prodaju površine 829m2 – Sremska Kamenica-retko u ponudi …

  • 162 €/m2
  • 829 m2

Novi Sad Futog

145,000 €

Futog-Plac 730 m2 na Glavnom putu kod Poljoprivredne škole sa Halom-065/385 8880…

  • 198 €/m2
  • 732 m2

Inđija Inđija

143,000 €

Inđija, Čortanovci, Odličan veliki plac u vikend naselju - može se podeliti na dva ili tri placa…

  • 28 €/m2
  • 5091 m2

Sremski Karlovci Centar

133,900 €

Sremski karlovci-Osunčan Plac 4123 m2 sa Pogledom gde Dunav ljubi Nebo-065/385 8880…

  • 32 €/m2
  • 4123 m2