Novi Sad - Centar

Ekskluzivna poslovna zgrada u centru Novog Sada

  • Broj prostorija: 11.0
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 1050 m2
PRODAJA

10,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9101820
  • Površina : 1050 m2
  • Cena : 10,000 €
  • Cena po m2 : 9.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 11.0
  • Sprat: /0

Izdaje se poslovni prostor od ukupne površine 1050 m2 - na I, II i III spratu moderne i odlično opremljene 3-spratne poslovne zgrade u samom srcu grada. Svaki sprat ima po 350 m2. Idealna za IT firme. Svaki sprat je opremljen savremenim kuhinjama, sa mašinama za pranje sudova i frižiderima. Svaki sprat je adekvatno klimatizovan i opremljen sa više klima-uređaja. Na međuspratovima se nalaze moderno opremljeni odvojeni muški i ženski toaleti. Pored svega opisanog, zgrada takođe poseduje veliki balkon na trećem spratu, kao i prostrani podrum koji se može koristiti. Nekretnina koja se retko pronalazi! Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska naknada je u visini jedne mesečne zakupnine. Za više informacija pozvati na telefon: 0600800085

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

10,000 €

Ekskluzivna poslovna zgrada u centru Novog Sada…

  • Soba: 11.0
  • 10 €/m2
  • 1050 m2

Novi Sad Detelinara

160 €

Stan 2.5 soba, 51 m², Detelinara, Novi Sad, visoko prizemlje…

  • Soba: 2.5
  • 3 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11405…

  • Soba: 4.0
  • 23 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11452…

  • Soba: 3.0
  • 40 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

90 €

Garažna mesta na Telepu - povoljno! …

  • Soba: 1.0
  • 8 €/m2
  • 11 m2