Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 98m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,830 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

277,330 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003890
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 277,330 €
  • Cena po m2 : 2829.90 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, orjentisana dvostrano, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Mogućnost kupovine garažnog mesta. Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

270,375 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 75m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

273,150 €

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

283,250 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret…

  • Soba: 3.5
  • 3,183 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2