Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 141m2. Petosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,826 €/m2
  • Površina: 141 m2
PRODAJA

398,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003892
  • Površina : 141 m2
  • Cena : 398,450 €
  • Cena po m2 : 2825.89 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, orjentisana dvostrano, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Mogućnost kupovine garažnog mesta. Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

396,550 €

Novi Sad, Grbavica - lux, četvorosoban stan sa dva parking mesta !!!!…

  • Soba: 4.0
  • 2,959 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Cara Dušana

401,700 €

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me…

  • Soba: 5.0
  • 2,526 €/m2
  • 159 m2

Novi Sad Centar

391,400 €

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih…

  • Soba: 4.0
  • 3,495 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Kej

403,200 €

ČETVOROSOBAN-KEJ ID#10608…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

389,340 €

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Centar

403,700 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN četvorosoban salonski stan od 112m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno re…

  • Soba: 4.0
  • 3,604 €/m2
  • 112 m2