Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 69m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,852 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

196,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003893
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 196,800 €
  • Cena po m2 : 2852.17 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Mogućnost kupovine garažnog mesta. Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

195,100 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,470 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2