Sremska Kamenica - Bocke

Građevinska parcela na Bockama

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 109 €/m2
  • Površina: 1100 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2225
  • Površina : 1100 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 109.09 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Bocke

ATRAKTIVNA, prelepa građevinska parcela na Bockama, sa lepim pogledom, odmah iznad asfaltnog puta, sa blagim padom, na uzvišenju, pogledom ka gradu, pravougaonog oblika, svi priključci kraj parcele. U cenu je uključena posrednička provizija. Uredna pravna dokumentacija. Broj u Reg.posredn.2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

120,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 134 €/m2
  • 900 m2

Novi Sad Čenej

129,200 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 12.541 m², sa 33 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Po…

  • 10 €/m2
  • 12541 m2

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

• 154 €/m2
  • 793 m2

Novi Sad Futog

119,230 €

Futog-*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku-065/385 8880…

  • 83 €/m2
  • 1440 m2

Sremska Kamenica Popovica

122,270 €

Popovica - dva građevinska placa…

  • 41 €/m2
  • 2966 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,000 €

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin…

  • 52 €/m2
  • 2200 m2