Novi Sad - Detelinara

DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI ID#9996

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,293 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

94,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009996
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 94,000 €
  • Cena po m2 : 2292.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo dvosoban stan na Novoj Detelinari Smešten na 5. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada i u blizini svih bitnih sadržaja. Odličan za izdavanje, kao i za život. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Železnička stanica

87,550 €

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnic…

  • Soba: 1.0
  • 2,918 €/m2
  • 30 m2