Novi Sad - Detelinara

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,362 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

108,665 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010005
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 108,665 €
  • Cena po m2 : 2362.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo dvosoban stan na Detelinari Smešten na visokom prizemlju u veoma mirnoj ulici bez gužve i buke Sastoji se od dnevnog boravka i terase, kuhinje i trpezarije, odvojene velike spavaće sobe i kupatila Idealan za život ili kao investicija Ispred zgrade se nalazi javni parking na kom su uvek dostupna slobodna parking mesta Uknjižen 1/1 Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,500 €

Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2