Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,265 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

160,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010010
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 160,000 €
  • Cena po m2 : 3265.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/0

Predstavljamo vam prelep dvoiposoban stan na Telepu, odmah pored Bulevara Patrijarha Pavla. Stan je nov i zahteva minimalna ulaganja. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 5, zgrada ima lift. Moguća je korekcija cene. Za više informacija pozovite: 0668442255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

166,500 €

Veternik-Odmah Useljiv Trosoban stan 101 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,649 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma…

  • Soba: 2.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,800 €

Na mirnoj i funkcionalnoj lokaciji u Novom Naselju, u neposrednoj blizini okretnice autobusa koja obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima gra…

  • Soba: 2.0
  • 2,751 €/m2
  • 61 m2