Novi Sad - Kej

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,616 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010016
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2615.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju – Dvosoban stan na Keju, površine 63m2 . Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu, na Keju, u blizini Dunava. Takođe u blizini se nalazi osnovna škola, autobusko stajalište, kao i šetalište kej. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, sa izdvojenom kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom, terasom i manjom ostavom. Zgrada poseduje lif. Takođe uz stan ide i podrum. Mirno i atraktivno naselje, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, savršenom za porodice, parove, kao i za sve koji žele da uživaju u prirodi i blizini vode, a da su pritom povezani sa ostatkom grada. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442266. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanova…

  • Soba: 2.0
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Renoviran dvoiposoban stan na Detelinari 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljiv…

  • Soba: 1.5
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2