Novi Sad - Detelinara

ČETVOROSOBAN STAN *DUPLEX *NOVA DETELINARA ID#10030

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,366 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010030
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 2365.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo lep četvorosoban duplex na Novoj Detelinari. Nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom. Na prvom nivou se nalaze: -prostrani dnevni boravak sa trpezarijom -moderan kuhinjski prostor sa ugradnim elementima -terasa -toalet Na drugom nivou se nalaze: -velika spavaća soba -dve male spavaće sobe -garderober -kupatilo Lokacija je idealna za porodični život, u blizini su vrtići, škole, pijaca, marketi i restorani. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

226,600 €

Liman - Retko u ponudi! Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženi…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

221,500 €

Luksuzan četvorosoban stan od 90m² na prestižnoj lokaciji – Heroja Pinkija…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Rotkvarija

212,180 €

Odličan dupleks u ponudi Rotkvarija 81m2 ID#8686…

  • Soba: 4.0
  • 2,652 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

224,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2