Novi Sad - Centar

Dvosoban salonac- Centar- Petra Drapšina ID#10034

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,968 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010034
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2967.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo dvosoban salonski stan u užem centru grada, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade, starije gradnja, zgrada ne poseduje lift. Visina plafona je 3m, poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, veliku spavaću sobu i kupatilo. Istakli bismo osvetljenost nekretnine i komfornost. Stan je trenutno u fazi renoviranja i biće potpuno spreman za useljenje novog vlasnika. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Kontakt-0668442270 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,600 €

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je …

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

176,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², sme?…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

167,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,119 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,985 €/m2
  • 59 m2