Novi Sad - Novo Naselje

Prodaja stana- Novo Naselje, Novi Sad ID#10063

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,188 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010063
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 2187.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Prodaja dvosobnog stana – Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novom Naselju, porodičan kraj u Novom Sadu. Na prodaju funkcionalan i prostran dvosoban stan površine 64 m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Naselju. Zgrada je građena od kvalitetne crvene fasadne cigle, što garantuje dobru izolaciju i dugotrajnost. Stan je dvostrano orijentisan i odlično osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana. Raspored prostorija je izuzetno praktičan – sve prostorije su povezane hodnikom. Struktura stana: Komforan dnevni boravak Trpezarija sa funkcionalnom kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa dostupna iz dve prostorije Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

144,200 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Klisa

148,110 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,086 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2