Novi Sad - Rotkvarija

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,875 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010076
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 2875.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/5

Stan na prodaju-Bulevar kralja Petra, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega nekoliko minuta hoda od Bulevara Oslobođenja kao i na 10-ak minuta hoda od Centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je jednoisposobne strukture. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom. Uknjižen. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

123,600 €

Prodajemo dvosoban stan u zgradi starije gradnje u blizini Železničke Stanice. Stan je u izvornom stanju, pogodan za renovaciju po želji kupca, …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

113,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

112,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2