Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,018 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

226,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010102
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 226,000 €
  • Cena po m2 : 2017.86 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 2km od centra grada. Stan se nalazi trećem spratu stambene zgrade, koji je ujedno i poslednji s tim da se iznad stana nalazi tavanski prostor, nije u potkrovlju, ima samo dve manje kosine, 112m2, sastoji se iz velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, dve terase i garderobera/sobe u sklopu jedne od spavaćih soba. Grejanje u stanu je podno, sistem toplotne pumpe, sa dodatnim fan-coil uredjajima ugradjenim u plafone u svakoj prostoriji (ukupno četri) koji zimi po potrebi greju, a leti rade kao klima uredjaji. Pored centalnog termostata koji kontroliše temperaturu grejanja i hladjenja celog stana, svaka soba dodatno ima svoj termostat za podešavanje temperature. Nagasili bismo da je ovaj stan projektovan za stanovenje investitora samim tim je rađen sa posebnom pažnjom i dodatnim kvalitetom. Postoji mogućnost kupovine garaže koja se knjiži na 20m2, u prirodi poseduje 49m2, ima struju i vodu, zasebni kolski ulaz i ulaz iz zgrade koji vodi do lifta. U sklopu zgrade nalazi se decije igralište zatvorenog tipa. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: 0668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Socijalno

216,050 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,542 €/m2
  • 61 m2