Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ID#10117

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,524 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010117
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 3523.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/7

Na prodaju dvosoban stan na Bulevaru Oslobođenja, jednoj od najatraktivnijih lokacija. Veoma svetao i prostran, smešten na 5. spratu od 7 u zgradi sa liftom. Poseduje komforan dnevni boravak, odvojenu spavaću sobu, kuhinju, kupatilo kao i francuski balkon. Prodaje se potpuno namešten. Idealan kao investicija, ali i za život. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

143,200 €

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,080 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,814 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Savršen dvosoban stan u srcu Nove Detelinare – svetao, tih i bez ulaganja…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

131,950 €

• Soba: 1.5
  • 2,807 €/m2
  • 47 m2