Novi Sad - Grbavica

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,681 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

185,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010149
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 185,000 €
  • Cena po m2 : 2681.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodaje se garsonjera površine 28m² i poslovni prostor od 41m², koji se nalaze u istoj zgradi u mirnoj Gogoljevoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, prodavnica, javnog prevoza i zelenih površina. Garsonjera (28m²) Smeštena na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade sa liftom, garsonjera je svetla i funkcionalna. Sastoji se od: prostrane sobe, odvojene kuhinje, kupatila, i francuskog balkona sa dvorišnom orijentacijom – što dodatno doprinosi miru i privatnosti. Poslovni prostor (41m²) Nalazi se neposredno ispod stana (ne suteren), sa zasebnim ulazom iz dvorišta, ali postoji i mogućnost unutrašnje komunikacije sa stanom. Prostor ima visoke plafone i pruža raznovrsne mogućnosti za korišćenje. Sastoji se od: velike otvorene prostorije sa toaletom, dodatne prostorije sa kuhinjskim elementima. Fleksibilnost prostora Zbog povezanosti i rasporeda, ova dva prostora nude raznovrsne mogućnosti: kombinaciju stambeno-poslovnog prostora, adaptaciju u veći jedinstveni stan, formiranje stana sa garažom ili ateljeom, podelu na dva odvojena stana, ili dve potpuno odvojene poslovne jedinice. Idealno za rad od kuće, ordinaciju, kancelariju, iznajmljivanje ili život sa dodatnim poslovnim prostorom. Takođe je trenutno u toku ozakonjenje objekta kao celine stambenog prostora o trošku vlasnika. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade po ceni od 15.000e Vaš siguran partner u svetu nekretnina ! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

189,500 €

Petrovaradin-Gradić, 81 m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,340 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,100 €

Potpuno renoviran troiposoban stan u mirnom delu Novog naselja, 81 m²…

  • Soba: 3.5
  • 2,162 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

180,250 €

Bulevar Evrope, 67m2, trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2