Novi Sad - Detelinara

Prodaja stana Novi Sad-Dvoisposoban, 64m2 ID#10153

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,406 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

153,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010153
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 153,990 €
  • Cena po m2 : 2406.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Stan se nalazi zgradi standardne, kvalitetne gradnje na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 64 m². Funkcionalnog je rasporeda a sastoji se iz komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom koja ima ostavu, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Terase se prostire dužinom stana a izlaz ima iz dnevne i iz jedne spavaće sobe na istu. Dvorišno je orijentisan, što omogućava mir. Moguća je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnos kupovine garaže u dvorištu zgrade. Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Odličan konforan DS stan u Maksima Gorkog…

  • Soba: 2.0
  • 2,909 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2