Novi Sad - Detelinara

ČETVOROSOBAN stan - DUPLEKS 111m2* ID#10160

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

277,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010160
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 277,500 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari Četvorosoban stan (dupleks) na Novoj Detelinari. Dvostrano orijentisan u kom stvaka soba poseduje izlaz na terasu. Na donjoj etaži su komforan dnevni boravak sa kuhinjom, špajzom i trpezarijom, toalet i velika terasa. Na gornjoj etaži su tri prostrane spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Prodaje se namešten osim ugaone garniture, fotelje i stola iz dnevnog boravka. Smešten na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift i koja je izgrađena pre par godina. Idealan je za porodičan život, u blizini svih bitnih sadržaja i odlično povezan sa svim delovima grada. Uz stan, moguće je kupiti garažno mesto - 17m2. Uknjižen 1/1, postoji mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Sajmište

285,830 €

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2. …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Novo Naselje

283,250 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret…

  • Soba: 3.5
  • 3,183 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2