Novi Sad - Podbara

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* 50m2* Povrat PDV-a ID#10171

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,118 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

155,921 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010171
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 155,921 €
  • Cena po m2 : 3118.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, useljiv od oktobra 2025. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada će imati lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za život. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

155,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Sajam ID#11267…

  • Soba: 2.5
  • 2,870 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2