Novi Sad - Podbara

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,023 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

205,595 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010199
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 205,595 €
  • Cena po m2 : 3023.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, useljiv od oktobra 2025. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Zgrada će imati lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodični život zbog neposredne blizine svih bitnih sadržaja i odlične povezanosti sa ostatkom grada. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

211,500 €

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opreml…

  • Soba: 2.0
  • 3,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

Futoška, 77m2, troiposoban! …

  • Soba: 3.5
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Futoška

206,000 €

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lif…

  • Soba: 3.0
  • 2,608 €/m2
  • 79 m2