Novi Sad - Podbara

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,888 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

103,968 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010201
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 103,968 €
  • Cena po m2 : 2888.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Prizemlje/0

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan u izgradnji, useljiv od oktobra 2025. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila Dvorišno je orijentisan, što omogućava mir i privatnost. Zgrada će imati dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za život. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2