Novi Sad - Telep

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,735 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

123,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010205
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 123,080 €
  • Cena po m2 : 2735.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Rotkvarija

123,600 €

Odličan stan na Rotkvariji na nekoliko minuta do centra…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2