Novi Sad - Telep

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,635 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

155,488 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010207
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 155,488 €
  • Cena po m2 : 2635.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodičan život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.Stan je renoviran i potpuno opremljen.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,787 €/m2
  • 53 m2

*** Jahorina ***

160,600 €

*** Jahorina ***…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom…

  • Soba: 2.5
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2