Novi Sad - Telep

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,477 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

235,284 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010208
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 235,284 €
  • Cena po m2 : 2476.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostave i dve terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodičan život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,414 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2