Novi Sad - Podbara

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,396 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

132,425 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010209
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 132,425 €
  • Cena po m2 : 3395.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi na 1. spratu u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase Dvorišno je orijentisan, što omogućava mir i privatnost. Zgrada će imati dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za život. Moguć povrat PDV-a, kao i mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

125,150 €

Lep dvoiposoban stan novije gradnje na idealnoj lokaciji u Ćirpanovoj ulici. U pitanju je jedan izuzetan stan, iz kog se pruža predivan pogled sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Cara Dušana

122,600 €

NOVI SAD.CARA DUŠANA.DVOSOBAN STAN.MOGUCNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,777 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

129,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,416 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2