Novi Sad - Podbara

ČETVOROSOBAN stan PODBARA* 94m2* Povrat PDV-a ID#10212

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,106 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

292,005 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010212
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 292,005 €
  • Cena po m2 : 3106.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi na 2. spratu u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Dvorišno je orijentisan, što omogućava mir i privatnost. Zgrada će imati dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. U blizini se nalaze svi neohodni sadržaji, samim tim idealan je za porodičan život pored svoje komfornosti. Moguć povrat PDV-a, kao i mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Liman 4

283,000 €

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i…

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,530 €/m2
  • 114 m2