Novi Sad - Liman 3

IZDAVANJE DVOIPOSOBNOG STANA- LIMAN 3 ID#10220

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 70 m2
IZDAVANJE

500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010220
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 500 €
  • Cena po m2 : 7.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/8

Izdaje se dvoiposoban stan od 70 m² na Limanu 3, u odličnoj lokaciji i lepo održavanoj zgradi. Stan je okružen zelenilom, što obezbeđuje mir i prijatno okruženje, a u blizini se nalazi i parking mesto. Idealno za porodično stanovanje ili miran život u jednom od najlepših delova Novog Sada. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

300 €

Odličan namešten jednoiposoban stan u centru…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Rotkvarija

500 €

Rotkvarija , odlična nekretnina u ponudi samo kod nas ID#5763…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

700 €

Udoban porodični stan sa privatnim dvorištem – Adice…

  • Soba: 3.5
  • 11 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Železnička stanica

380 €

Stanica, 54m2. Dvoiposoban prazan stan. …

  • Soba: 2.5
  • 7 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

420 €

Izdaje se odličan dvosoban kompletno namešten stan u blizini Sajma. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpe…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

450 €

Izdaje se nov trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 7 €/m2
  • 63 m2