Novi Sad - Sajmište

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

153,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010232
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 153,470 €
  • Cena po m2 : 2790.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Sajmu. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom, dvorišno orijentisan. Odličan za život, ali i kao investicija za izdavanje, kako zbog kvadrature tako i zbog lokacije na kojoj se nalazi. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

160,060 €

Komforan četvorosoban stan, 74m2!…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 74 m2