Novi Sad - Grbavica

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,522 €/m2
  • Površina: 115 m2
PRODAJA

290,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010238
  • Površina : 115 m2
  • Cena : 290,000 €
  • Cena po m2 : 2521.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od Centra Prodajemo četvorosoban stan u Krilovoj ulici, idealan za porodičan život, lepo organizovan i podeljen na dve celine- dnevni i spavaći deo. Dnevni deo poseduje- prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju od punog drveta sa tehničkim uređajima i ostavom. Spavaći deo poseduje- tri spavaće sobe pravilnog oblika i zadovoljavajučih dimenzija. Dvostrana orjetacija, dve terase sa prostranim pogledom pružaju izuzetnu osvetljenost nekretnine. Prodaje se većim delom nameštaja koji se nalazi u stanu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

283,900 €

Južni Telep-Lep Trosoban PENTHAUS 106 m2 u Izgradnji sa Gratis Krovnom Terasom-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Liman 4

283,000 €

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i…

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Somborski bulevar

285,000 €

Prodaje se prostran i svetao duplex stan, površine 139 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijar…

  • Soba: 5.0
  • 2,050 €/m2
  • 139 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2