Novi Sad - Grbavica

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,130 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

162,740 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010255
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 162,740 €
  • Cena po m2 : 3129.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/0

Prodajemo polunamešten dvoiposoban stan na Grbavici Smešten je na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja poseduje biciklanu. Sastoji se od dnevnog borvka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Idealan je za porodični život kako zbog svoje lokacije u čijoj su blizini svi neophodni sadržaji, tako i zbog svog odlično iskorišćenog prostora. Lokacija je odlično povezana sa svim delovima grada. Prodaje se polunamešten, sa ormarima sa slika, kuhinjskim elementima, policama kod televizora Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

158,600 €

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51…

  • Soba: 2.5
  • 3,110 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

167,950 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2