Novi Sad - Grbavica

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

156,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010257
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 156,460 €
  • Cena po m2 : 3193.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 7/0

Na prodaju dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 49m², koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – u popularnom naselju Grbavica. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje koja poseduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Opremljen je PVC stolarijom i u odličnom je stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nameštaj je predmet dogovora. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtić, marketi, javni prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban gradski život. Uknjižen, moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite: 0668442266 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

152,955 €

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...Lift, klima, 2 terase, obe …

  • Soba: 2.5
  • 2,781 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

150,100 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 60 m2