Novi Sad - Telep

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,556 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

166,164 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010264
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 166,164 €
  • Cena po m2 : 2556.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodični život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking i garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

170,000 €

Nov, trosoban stan 63m² – Telep, parking, top prilika…

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

175,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2