Novi Sad - Telep

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10266

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,486 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

171,532 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010266
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 171,532 €
  • Cena po m2 : 2485.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodični život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking i garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

175,100 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

163,870 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.0
  • 3,811 €/m2
  • 43 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2